2023 NİSAN BURÇ YORUMLARI… Oğlaklar ev mi alıyor? Boğaların başı eski sevgiliyle dertte! Teraziler! Aman takıntılara dikkat…

KOÇ BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Sevgili koçlar! 20 Nisan’da burcunuzda Güneş tutulması gerçekleşiyor, yenileneceksiniz. Ama siz de artık isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duygular açığa çıkabilir. Hayatınızla ilgili cesur adımlar atmak istediğiniz ilerlemek istediğiniz noktaları hareketlendireceğiniz bir dönem içerisindesiniz. 20 Nisan’dan sonra Merkür geri gidiyor.

Risk içeren yeni atılımlar için Merkür’ün ileri hareketini beklemelisiniz. Aniden ortaya çıkacak olan aşk ilişkilerine dikkat. Mantık ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Çarpıcı duygular yaşayacaksınız. Maddi konularda hızlı girişler, hızlı çıkışlar, hızlı kazançlar altında olacaksınız. Evinize aniden gelen bir misafir ya da aniden oluşacak bir olay ya da bir konu algınızı buraya çevirebilir.

Ev ortamlarınızda çok çabuk sıkılabilirsiniz ya da ev ortamlarınızdaki ilişkilerde iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Babanızla olan ilişkinizde de bunu hissediyor olacaksınız. Taşınma, yer değiştirme ya da bir yer ayarlama gibi olayların da aktif olduğunu görme potansiyeliniz var. 8 Kasım tutulma noktası tetikleniyor. Perşembe ve Cuma günleri bu yüzden o dönem yaşadıklarınıza benzer konu ve olayların hızlanması devrede olacak.

BOĞA BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Sevgili Boğalar. 20 Nisan’da güneş tutulması sizi değişime zorluyor. 25 Nisan’da sorumluluklarınızdan kaçmak yerine, işinize sıkı bir şekilde sarılmalısınız. Kontrolünüz dışında gelişen bazı durumlar yüzünden endişelenebilirsiniz. Durumun kendiliğinden çözülmesi çabuk rahatlamanıza yol açacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken, çözüm sürecinde hiçbir şeyi abartılı bir tavırla yaklaşmamanızdır. 20 Nisan’da Güneş tutulması ruhunuzda fırtınalar estirecek.

Yakın çevrenize enerjinizi harcayacağınız bir dönem ama yakın çevrenizdeki insanlarla zaman zaman gerilimlere de açık olabilirsiniz. Kendinizi gerektiğinden fazla hırpalamayın, üzmeyin olayların akışına kendinizi bırakın, işlerin çok daha rahat bir şekilde yoluna girdiğini göreceksiniz.

Bu ay, ilişkilerinize biraz dram getirebilir. Eski sevgiliniz tekrar devreye girebilir veya mevcut partnerinizin kıskançlığıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sadece bunun geçici olduğunu unutmayın ve sert önlemler almamaya çalışın. Profesyonel olarak, kendinizi daha güvenli ve iyimser hissedeceksiniz. Yeni projelere başlamak için harika bir zaman. Sadece kendini fazla zorlamamaya dikkat et.

İKİZLER BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Mars sizin burcunuzdan çıktı, artık uğraşınızı enerjinizi para ile ilgili konulara harcayacaksınız. Nisanda enerjiniz yüksek. 20 Nisan’da Güneş tutulması çevresel ilişkilerinizde etkin olacak. Yapıcı, güçlü fakat denetleyici olacaksınız. Bu dönem, düşünceler arasında kuşak farklılığı yüzünden çatışmalar çıkabilir. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız.

Politik davranmalı ve karşıt düşünceler konusunda taktikler geliştirmelisiniz. Bir arkadaşınızdan gelecek güzel bir teklif çok hoşunuza gidebilir. Hem eğitim hem ticaret hem de seyahate dayalı adım atmak istediğiniz konularda güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi artırabilir, güzel bir para teklifinin karşınıza geldiğini çok net görebilirsiniz. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz.

Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. Kariyerinizle birlikte paylaşacağınız bir aşk sizi mutlu edecek. Başladığınız işte, bir anda dikkat çekici hale gelmeniz; yeni iş çevrenizde sizi mutlu edecek bir aşk buluşmasını da tetikleyecek. Bu sizin için bir iç gözlem zamanı olacak. Kendinizi içe dönerken hayatınız ve dünyadaki yeriniz hakkında düşünürken bulabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakır ve sezgilerinize güvenirseniz, bu çok olumlu ve üretken bir süreç olabilir. Ayrıca bu süre zarfında kendinizi daha sessiz, daha yalnız faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz. Bu, yaratıcılığınızı keşfetmek için iyi bir fırsat olabilir.

YENGEÇ BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
Yengeçler! İşte şimdi iş hayatınızda, kariyerinizde, mesleğinizde hızlanmanın tam zamanı. Önemli konuşmalar, fikir iş birlikleri ya da kendinizi geliştirme fırsatları karşınıza gelebilir. İşinizde ticari faaliyetlerde girişimlerinizde güzel tekliflerle karşılaşma potansiyeliniz var. Ailevi konularda da aradığınız mutluluğu, huzuru, şansı yakalayacaksınız gibi görünüyor.

Nisanda güneş tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkıyor. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalısınız. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İçsel gerginlikleriniz çok yüksek olabilir. Hayata olumsuz tarafından bakmamaya çalışın.

Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Kariyerinize ve toplumdaki imajınıza odaklanacaksınız. İyi bir izlenim bırakmaya ve hedeflerinizi ilerletmeye kararlı olacaksınız. Bu, güçlü konumdakilerle ağ kurmak ve ilişkiler kurmak için iyi bir zamandır. Kendinden emin ve iddialı olmalısın ama agresif olmamalısın. Bu ay aşk hayatınızla da ilgileneceksiniz. Bekarsanız, özel birini bulmaya hazır olabilirsiniz. Bağlıysanız, duygusal olarak daha bağlı hale gelirsiniz.

ASLAN BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da güneş tutulması gerçekleşiyor, derin duygular içindesiniz. Seyahatlerinizin hızlanacağı, kendinizi göstermek isteyeceğiniz, farklı insanlarla bir araya gelerek mutluluk duyacağınız, cesur adımlarla yolunuzda ilerleyeceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Kariyerinizde beraber çalıştığınız patronunuzun hayatında önemli bir olayın gerçekleşmesi sizin hayatınızı ve çalışma ortamınızı etkileyebilir.

Yeni ve eğlenceli bir dostluğun temelini atabilirsiniz. Sıra dışı değişimlere hazır olun. 20 Nisan’da Güneş tutulması Koç burcunda doğuyor. Merkür, Boğa burcunda geri gidiyor. Güneş size çekicilik ve enerji verirken, sinirli ve asabi olmanıza da neden oluyor. Bu ay üzerinde çalıştığınız bazı büyük hedefleriniz veya projeleriniz olabilir ve ilerleme kaydetmeye kararlı olabilirsiniz.

Bu, kariyer beklentilerinizi ilerletmenize yardımcı olabilecek yeni insanlarla iletişim kurmak ve tanışmak için iyi bir zaman olabilir. İş yerinde daha fazla sorumluluk alma veya terfi alma fırsatları da olabilir. Kişisel yaşamınızda, birbirinizin arkadaşlığının tadını çıkarmak için özel geziler planlamaya çalışın.

BAŞAK BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da karşıt finans evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Kısa yollar ve kazançlar sizi mutlu edecek. Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşırabilirler.

Parasal yönden güzel haberler karşınıza gelebilir. Nafaka ve mirasla ilgili bir konu ya da bir para beklentiniz varsa istediğiniz haberlerin karşınıza sizi mutlu ederek geldiğini de görebilirsiniz.
Finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. İş yatırımları konusunda hızlı hareket edeceğiniz bir ay olacak. 20 Nisan’da Güneş tutulması sekizinci evinizde gerçekleşiyor. Aşk ortağınızla iş yapıyorsanız ve hoşnut değilseniz işte tam kurtulmanın sırası.
Duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça söylemekte fayda var. 6 Nisan’da Dolunay, Terazi burcunda gerçekleşiyor. 20 Nisan’da Güneş tutulması Koç burcunda gerçekleşirken Merkür geri hareketine başlıyor. Uranüs, sağlık evinizde ilerliyor.

Fazla enerjinin size zarar verebileceğinizi düşünerek dikkatli olmalısınız. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Hedeflerinizi yüksek tutma ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışma zamanı. İlerlemek için fazladan çaba harcamanız gerekebilir, ancak sonunda buna değecektir. Başınızı eğin ve odaklanın, böylece kafanıza koyduğunuz her şeyi başarabileceksiniz. Ayrıca, ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza odaklanmak için iyi bir zaman. İlişkilerinizde her şey adil ve eşit mi? Değilse, şimdi bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi.

TERAZİ BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da Güneş tutulması karşıt evinizde gerçekleşiyor. Bildiğiniz konuları ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmeye çalışacak, yolunuzdan dönmek istemeyeceksiniz. Ayın ilk yarısı tamamen işlerinizi düzene sokmak ve yarım kalan işleri halletmekle ilgili. hayatınızın değerlendirmesini yapın ve nerede bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini görün. Bu ayrıca mali durumunuzu düzene sokmak için iyi bir zamandır. Ayın ortalarında kendinizi daha enerjik ve motive hissetmeye başlayacaksınız. Bu, ertelediğiniz hedefler üzerinde çalışmaya başlamanın tam zamanı. Yeni bir projeye başlamayı düşünüyorsanız, şimdi tam zamanı.


Satürn sayesinde dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Aynı düşünceye sahip olmadığınız grupların size cephe aldığını göreceksiniz. 20 Nisan’da kişilik ve fiziksel evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınızı koyabilirsiniz. 6 Nisan’da Dolunay, Terazi burcunda gerçekleşiyor.

8 Kasım tutulma zamanı yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar yine bu dönem karşınıza gelebilir. Bu ara hak ettiğinizi düşünerek ya da canınız sıkıldığı için çok rahat para harcayabilirsiniz bu da eşinizin dikkatini çekebilir ya da partnerinizin böyle davrandığını görebilirsiniz. Bu noktalarda anlaşmak çok da kolay olmayacak.
20 Nisan’da Güneş tutulması Koç burcunda gerçekleşirken; Merkür, Boğa burcunda retroya başlıyor. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir. Her şeye rağmen güzel bir ay.

AKREP BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da Koç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız. Gözünüz kara. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Aynı fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz.

Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Sevdiğiniz insanın kariyerindeki değişimler aile hayatındaki sıkıntı ya da problemler ilişkinize yansıyabilir bu dönem karşı tarafı anlamak çok da kolay olmayacak. Nisan, macera ve romantizm için pek çok fırsatın olduğu, heyecan verici bir ay olacak. Hayatınızın her alanında yeni bir başlangıç ​​yapma şansınız olacak.

Bu süre zarfında kendinizi ekstra cesur ve kendinden emin hissedebilirsiniz, bu yüzden bunu kendi avantajınıza kullanın! Bekarsanız, bu sıralarda özel biriyle tanışabilirsiniz. Ve zaten bir ilişkiniz varsa, işler güçlenecek. Dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman.
Duygusal yönlerinizi çekici bir şekilde karşı tarafa yansıtabileceksiniz. 6 Nisan’da Dolunay, Terazi burcunda doğuyor. Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir aydasınız. Eskiye olan özleminiz artıyor.

YAY BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da Güneş tutulmasından olumlu etkiler alıyorsunuz. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz, işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapacak. Birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz.

Venüs’ün Uranüs’le kavuşumu iş ortamlarınızda beklenmedik ani oluşumları da işaret ediyor o yüzden iş ortamlarınızda hızlı ani haberler devreye girebilir. Kadınlardan yana beklenmeyene hazır olmalısınız, beraber çalıştığınız insanlarla olan girişimlerinizde sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Son zamanlarda kendinizi çıkmaza girmiş hissediyorsanız, özgürleşmek ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için mükemmel bir zaman. Ayın ilk yarısı, hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için özellikle uygun.

Şu anda yapmaya başladığınız her şey için bol miktarda enerjiniz ve hevesiniz olacak, bu nedenle hedeflerinizin peşinden güvenle gidin. Nisan ayının sonu bazı zorlayıcı yönler getirebilir, ancak bunun tüm güzel şeylerin tadını çıkarmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile iş yaşantınızla birlikte, aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de kaldırıp bir kenara koymalısınız.

OĞLAK BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da Güneş tutulması aile ve yuva evinizde gerçekleşiyor. Tüm enerjinizi çevresel ve mesleki konularla ilgili olaylara ayıracağınız için özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken birçok zincirleme iş olacak. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle bir araya gelirken, ilişkilerinizi denetlemek zorundasınız. Baskıcı tavırlarınızın onları üzmesine rağmen, hiç kimseye taviz vermek istemeyeceksiniz.

Bu ay bir fırsat karşınıza çıkabilir ev almak, ev değiştirmek istiyorsanız şimdiye kadar hiç olmadığınız kadar cesaretle davranabilirsiniz belki işiniz henüz oturmadı belki önünüzdeki dönemi net okuyamıyorsunuz ya da önünüzdeki dönem ne olacağına dair çok fazla bilginiz yok ama bu dönem ailevi ve evle ilgili konularda inanılmaz cesur ve yenilikçi adımlar devreye girecek. Evle ilgili bir konuda çok güzel bir çözüm gündeme gelebilir ya da ailenizden bir insanın bu çözümü karşınıza getirdiğini görebilirsiniz. Bu ay kariyerinize odaklanacaksınız.

İşinizde ilgilenmeniz gereken bazı büyük projeleriniz olabilir veya gelecek için planlar yapıyor ve uzun vadeli hedefler belirliyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, kariyeriniz bu ay akılda ilk sırada. Kişisel hayatınız açısından, işler normalden biraz daha sakin olabilir. Bu mutlaka kötü bir şey değil – sadece kendinize ve hayattan ne istediğinize odaklanma zamanı.
Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve duygusal potansiyelinizi, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da iletişim evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Girdiğiniz topluluklarda düşünce birliği içinde olacağınız akıllı kişilerin etkisinde kalmak sizi olumsuz yapılandırabilir. Sosyal yaşantınız ve iş hayatınız olumlu bir havada sürecek; fakat bir o kadar da yüksek tansiyonlu olacak. Hissettiğiniz şeyleri yaşamak istediğiniz için hiçbir konuda karşıt düşünce içinde olanlara taviz vermek istemeyeceksiniz.

Evinize aniden gelen bir misafir ya da aniden oluşacak bir olay ya da bir konu algınızı buraya çevirebilir. Ev ortamlarınızda çok çabuk sıkılabilirsiniz ya da ev ortamlarınızdaki ilişkilerde iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Babanızla olan ilişkinizde de bunu hissediyor olacaksınız. Taşınma, yer değiştirme ya da bir yer ayarlama gibi olayların da aktif olduğunu görme potansiyeliniz var. 8 Kasım tutulma noktası tetikleniyor. Perşembe ve Cuma günleri bu yüzden o dönem yaşadıklarınıza benzer konu ve olayların hızlanması devrede olacak.

Son zamanlarda kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, bu dönemi bazı yeni fikirler için beyin fırtınası yapmak için kullanın. Konfor alanınızdan çıkın ve yeni bir şeyler deneyin. Sana neyin ilham vereceğini asla bilemezsin! Aşk hayatınız açısından bu ay işler biraz çalkantılı olabilir. Bekarsanız, yeni biriyle tanışma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Ve eğer bir ilişkiniz varsa, kendinizi partnerinizle normalden daha sık tartışırken bulabilirsiniz. Empati uzun bir yol kat edecek!

BALIK BURCU – NİSAN 2023 AYLIK BURÇ YORUMLARI
20 Nisan’da Güneş tutulması evinizde gerçekleşiyor. Bazı dostlarınızın desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Finans evinizdeki Güneş’in size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız.

Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Para kaynaklarına kolay bir şekilde ulaşacak, hatta eşinizin ve ortağınızın maddi imkanlarından faydalanacaksınız. İçsel sezgileriniz sayesinde bazı engelleri çok kolay aşacaksınız. 20 Nisan’da Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu durum duygusal yönlerinizi daha da arttırırken, sizi şüpheci ve temkinli yapıyor. Kendinizi esir ettiğiniz kaoslardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Düşünceleriniz o kadar derin ki sizi anlamak için karşı tarafın üstün bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Fazla alıngan olduğunuz bir ay yaşayacaksınız.

Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Hayal kırıklığı size göre değil; fakat çevrenizdeki kişilerin üzerinizdeki baskısı sizi üzebilir. Kıskançlıktan uzak kalmalısınız. Takıntılarınızla yaşamaktan vazgeçin. Nisan, mali durumunuza ve kariyerinize odaklanmanız gereken bir aydır. Bu ay ulaşmak istediğiniz bazı büyük hedefleriniz olabilir, ancak tüm yumurtaları aynı sepete koymadığınızdan emin olun. Gelir kaynaklarınızı çeşitlendirin ve gereksiz riskler almayın. Kariyer açısından, işler ilk başta yavaş olabilir, ancak ayın sonuna doğru toparlanmaya başlayacaklar. Uğraşılması gereken bazı ofis politikaları olabilir, bu yüzden işinize odaklanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir