Hüseyin Baş: “Erdoğan’ın Karşısında Tuvalet Terliği Olsa Ona Oy Veririm”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, Habertürk’te Mehmet Akif Ersoy’un sorularını yanıtladı, cumhurbaşkanı seçiminde partisinin tavrını açıkladı. 

Baş, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin ‘İkinci tura kalırsa, sosyal medyada diyorlar ya ‘tuvalet terliği olsa ona basarım’ diye… Erdoğan’ın karşısına kim varsa onu destekleriz’ dedi. 

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, Habertürk’te katıldığı canlı yayında cumhurbaşkanı seçiminde partisinin tavrını açıkladı.

‘Bütün adaylar netleşince karar vereceğiz. Şimdilik tek kararımız Erdoğan’ı desteklemeyeceğimiz’ diyen Baş, şöyle konuştu: ‘Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı kırmızı çizgimiz. İkinci tura kaldı, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu var. Kılıçdaroğlu’nu destekleriz. Sosyal medyada diyorlar ya ‘tuvalet terliği olsa ona basarım’ diye. Erdoğan’ın karşısına kim varsa onu destekleriz. ‘ diye konuştu.

Hüseyin Baş, Erdoğan’ın karşısında Kılıçdaroğlu var ise Kılıçdaroğlu’nu; İnce var ise İnce’yi, Sinan Oğan var ise Sinan Oğan’ı destekleyeceklerini söyledi. İşte Hüseyin Baş’ın o açıklaması:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir