Altı Aydır Kirasını Ödeyemiyor! Uzun Süredir Haber Alınamayan Harika Avcı’nın Son Hali!

Bir dönem Türkiye’de güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Harika Avcı, uzun bir süredir ekranlarda görünmüyordu. Bu uzun aranın ardından ilk kez Bakırköy’deki evinin önünde kameraların radarına takılan Harika Avcı, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Ev sahibi Harika Avcı’nın altı aydır kirayı ödemediğini iddia etti. “Bu yüzden karakola gittik.”

Harika Avcı’nın oturduğu evin sahibi: ‘Kendisinden uzun süre haber alamadık. Telefonları da kapalıydı. Kimseye kapısını açmıyordu. Biz de karakola gittik ve savcılığa başvurduk.

Harika Avcı’nın oturduğu eve arama kararı çıkartıldı. Ancak ünlü şarkıcı, eve girilmesine izin vermeyerek, “Evimi gasp mı ediyorsunuz!” diyerek karşı çıktı.

Harika Avcı’nın evinin ‘çöp eve’ dönüştüğü de hakkındaki iddialardan biri.

Komşuları, Harika Avcı’nın evinin ‘çöp eve’ dönüştüğünü iddia etmişti. Ev sahibi de bu durumdan şikayetçiydi.

Geçtiğimiz yıl Siroz teşhisi konulan Harika Avcı, tüm ısrarlara rağmen tedaviyi reddetmişti.

Harika Avcı’nın “manevi oğlum” dediği Harun Başal siroz teşhisinin konulduğunu doğrulamıştı. Avcı hakkında, “Hem bedenen hem de ruhen problermler yaşıyor.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Harika Avcı2ya sağlık durumunu soran muhabirlere ise, “İyiyim iyiyim, bomba gibiyim!” yanıtını verdi.

Kendisine muhabirlerden gelen ‘Abinizi kaybetmişsiniz. Başınız sağ olsun.’ cümlesi üzerine, ‘Yok öyle bir şey. Abim hayatta.’ ifadelerini kullandı. Ancak Avcı’nın komşuları ve esnaflar abisinin hayatını kaybettiğini, naaşının ise evden çıkarıldığını aktardı.

Konuyla ilgili 2. Sayfa’nın haberinde, Harika Avcı’nın maddi sorunlarının yanında sağlık problemleri de yaşadığı söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x